REKLAMA

Wypadek w gminie Sanniki. „Dwa auta przewróciły się na bok” [FILM]

REKLAMA

W środowy poranek na terenie gminy Sanniki doszło do zdarzenia, które prawdopodobnie będzie zakwalifikowane jako wypadek. Kierowca osobówki wjechał w zaparkowany samochód w taki sposób, że obydwa auta przewróciły się na bok.

25 lipca otrzymaliśmy od czytelnika film, na którym widać, że dwa samochody po zderzeniu są jakby przytulone do siebie.

– Do zdarzenia doszło w miejscowości Szkarada (gmina Sanniki) w środę około godziny 6 rano – potwierdza sierż. szt. Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP w Gostyninie. – Z ustaleń policjantów wynika, że 53-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego, kierujący toyotą yaris, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w zaparkowany przy wjeździe do posesji pojazd, peugeot 307. Doprowadził tym samym do wywrócenia na bok tych pojazdów – wyjaśnia Dorota Słomkowska.Kierowca toyoty został przewieziony do szpitala. – Nie mamy na tę chwilę informacji o stanie jego zdrowia – mówi oficer prasowy KPP Gostynin. Jak dodaje, na szczęście w zaparkowanym aucie nikogo nie było.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Polonista na wakacjach says:

    One leżą na boku (i przytulają się ;-) ). Spróbuj stanąć na swoim boku, dowolnym. Auto może stać jedynie, gdy używa do tego kół. To jest jego naturalna pozycja.
    Podobnie jak z krzesłem, stoi na nogach, leży na boku, też dowolnym. Auto na boku jest z reguły wyższe, niż gdy stoi na kołach. Dla niektórych właśnie wtedy ono stoi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU