REKLAMA

Wypadek w gminie Bodzanów. Ranna kobieta

REKLAMA

W miniony weekend, zgodnie z zasadą, że im ładniejsza pogoda, tym więcej kolizji, doszło do 23 stłuczek (w tym aż 17 w Płocku) i jednego wypadku. Policja zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców, a 26 osób doprowadzono do izby wytrzeźwień.

Do wypadku doszło 8 kwietnia około godz. 15.15 w miejscowości Borowice (gm. Bodzanów).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem opel, 33-letnia mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzyła w tył samochodu marki Seat, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu płockiego – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, pasażerka opla doznała złamania prawego obojczyka – dodaje rzecznik.

W ciągu ostatnich dni policja zatrzymała w Płocku nietrzeźwych kierowców – ul. Łąckiej i Kazimierza Wielkiego.Doszło również do kilku zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • W nocy z 6 na 7 kwietnia w Płocku przy ul. Chopina, usiłowano włamać się do garażu. Sprawcy co prawda nie weszli do środka, jednak spowodowali uszkodzenia na łączną sumę ok. 570 zł.
  • 7 kwietnia w Płocku przy Al. Jachowicza, wybito szybę w oknie jednego z lokali gastronomicznych. Łączna wartość strat to ok. 2,5 tys. zł.
  • W nocy z 7 na 8 kwietnia w Maszewie Dużym ktoś wybił szybę i włamał się do sklepu, kradnąc pieniądze. Łączna wartość strat wyniosła ok. 1600 zł.
  • 8 kwietnia w Płocku przy ul. Przemysłowej doszło do uszkodzenia elewacji budynku oraz szyb zespolonych w oknach. Ktoś rzucał w budynek kamieniami. Wartość strat wyniosła ok. 20 tys. zł.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU