REKLAMA

Wypadek w Drobinie przez poślizg

REKLAMA

Dwanaście kolizji, w tym 7 w Płocku, a także jeden wypadek – to bilans minionej doby w kronice policyjnej. Policjanci zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę.

PowiązaneTematy

O wypadku, do którego doszło we wtorek po południu w Drobinie, pisaliśmy już wczoraj. Jak się okazuje, kierujący pojazdem marki Opel nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w przód jadącego z naprzeciwka pojazdu marki Audi, a następnie w ogrodzenie posesji.

– W wyniku zderzenia, kierowca opla i pasażer audi zostali przewiezieni do szpitala – informuje Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Wypadek w Drobinie. Ranna dwójka dzieciMinionej doby funkcjonariusze zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę, który z promilami poruszał się po ul. Kazimierza Wielkiego w Płocku.

W nocy z 21 na 22 sierpnia w Płocku przy ul. Walecznych, włamano się natomiast do piwnic, z których skradziono elektronarzędzia. Łączna wartość strat wyniosła 1,6 tys. zł.

23 sierpnia w Płocku przy ul. Obr. Westerplatte doszło do uszkodzenia pojazdu marki Mitsubishi, poprzez zniszczenie elementów nadwozia. Wartość strat to 2,5 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU