REKLAMA

Wypadek w Drobinie. Jedna osoba poszkodowana

REKLAMA

W sobotni poranek doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Drobin. Na drodze krajowej nr 10 zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło 4 stycznia kilka minut przed godz. 10 w Drobinie przy ul. Sierpeckiej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, jedno z aut po zderzeniu wjechało w przydrożne ogrodzenie. Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Drobinie, jedna osoba została poszkodowana.

W działaniach brały udział dwa zastępy OSP Drobin, dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.Apelujemy o ostrożność – jak informują nasi czytelnicy, rano i wieczorem na jezdni tworzy się cienka warstwa lodu, która może powodować zmniejszoną przyczepność i wpadanie w poślizg.

Fot. OSP Drobin
Fot. OSP Drobin

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. RK says:

    Wszystko super, ale wtedy pogoda była piękna. Temperatura na plusie, słońce. Tak więc szukanie usprawiedliwień że było ślisko to nie w tym przypadku. Jakaś kaleka wymusiła pierwszeństwo z podporządkowanej drogi i wjechała w przód jadącego prawidłowo samochodu. Cud że poszkodowana żyje. Niebywałe jest że w tym miejscu można było nie widzieć jadącego samochodu. Widoczność super, wszystko widać jak na tacy. Sprawca chciał przejechać przez drogę bez zatrzymywania i tyle w temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU