Wypadek w Dobrzykowie [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

O wypadku w Dobrzykowie poinformował nas czytelnik. Z jego informacji wynika, że w zdarzeniu poszkodowane zostało dziecko.

16 grudnia około godz. 15 doszło do zderzenia dwóch pojazdów w Dobrzykowie, w pobliżu kościoła.

PowiązaneTematy

Jak informuje nasz czytelnik, na miejscu jest policja i karetka pogotowia, podobno ranne zostało dziecko. Droga wojewódzka 575 w tej okolicy jest zablokowana w jednym kierunku.

Rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, potwierdza na razie jedynie, że doszło do zdarzenia drogowego w Dobrzykowie. – Ustalane są wstępne okoliczności tego zdarzenia. Nie mam jeszcze informacji, czy jest to kolizja, czy też wypadek drogowy – wyjaśnia rzecznik.

Aktualizacja

– W Dobrzykowie, na skrzyżowaniu ul. Kościelnej z ul. Obr. Dobrzykowa doszło do zderzenia seata i bmw – poinformował około godz. 17 rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący bmw, 66-letni mieszkaniec Dobrzykowa, wyjeżdżając z ul. Kościelnej wymusił pierwszeństwo przejazdu, jadącemu ul. Obr. Dobrzykowa, kierującemu seatem, 26-letniemu mieszkańcowi Słupna. W wyniku zderzenia, obrażeń ciała w  postaci złamania nosa, doznało trzyletnie dziecko jadące w seacie. Dziecko zostało przewiezione do szpitala. W związku ze zdarzeniem, w miejscu wypadku obowiązywał ruch wahadłowy – wyjaśnił.

Utrudnienia w tym miejscu trwały do ok. godziny 18.30.