REKLAMA

Wypadek w centrum Płocka. Jedna osoba w szpitalu

REKLAMA

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu Al. Jachowicza, Al. Kobylińskiego i ul. Bielskiej. W wyniku zdarzenia, jedna osoba trafiła do szpitala. Ruch w tym miejscu jest utrudniony.

PowiązaneTematy

Do wypadku doszło 30 sierpnia około godz. 14. Samochód marki BMW, jadąc z ulicy Bielskiej, skręcał w Al. Kobylińskiego i zderzył się z pojazdem marki Opel, który z Al. Kobylińskiego jechał w Al. Jachowicza. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna, karetka i policja. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Ruch na skrzyżowaniu jest mocno utrudniony.– Na razie nie mam informacji, z jakiego powodu doszło do wypadku – poinformował Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Na miejscu trwają czynności, które to ustalą. Jedna osoba została przewieziona do szpitala, ale jej obrażenia nie są poważne – dodał Jarosław Ostrowski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Świadek 2 says:

  Gość z BMW wymusił pierwszeństwo, opel miał zielone światło. Widziałam wypadek z odległości 20 metrów

 2. Świadek says:

  A to właśnie nie kierowca Opla zawinił tylko zbyt pewny siebie koleś z BMW na niemieckich blachach któremu się chyba wydało, że skoro mam BMW to zdążę przed wszystkimi i skręcając w lewo a w zasadzie ścinając w Bielską troszkę się przeliczył i swoje umiejętności. Widziałem to wszystko, że tak powiem z pierwszego rzędu :) Współczuję tej Pani z BMW która bodajże miała złamaną rękę.

 3. benek says:

  tak jest jak opel z gazem chce byc przed bmw

  • Anonim says:

   to nie kierowca opla był sprawcą więc może nie zajmuj stanowiska jak nie masz pełnych danych

  • Anonim says:

   Śmieszą mnie ludzie, którzy myślą, że siedząc za kierownicą be em wu są panami drogi i muszą wyprzedzać wszystko i wszystkich, bo przecież nie będzie jechał za żodnym łoplem z gazem. Nie wiem pewne marki przyciągają ludzi z kompleksami mniejszości, ciekawe czym jest to uwarunkowane?

 4. benek says:

  tak to jest jak opel z gazem chce byc szybszy od bmw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU