REKLAMA

Wypadek samochodu dostawczego. Ranna jedna osoba [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Jak ostrzegają strażacy, przy tak dużych wartościach ujemnych temperatury powietrza, nawet czarna droga może okazać się pokryta lodem. Brak ostrożności skutkuje często kolizjami lub wypadkami. Do takiego zdarzenia doszło w poniedziałek w gminie Słubice.

W miejscowości Bończa (gm. Słubice) doszło w poniedziałek, 18 stycznia w godzinach porannych do wypadku z udziałem samochodu dostawczego.

– Kiedy dotarliśmy na miejsce, zastaliśmy samochód dostawczy marki Renault w przydrożnym rowie – informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach. – Pojazd posiadał znaczne uszkodzenia. Jedynym uczestnikiem zdarzenia był kierowca pojazdu, który o własnych siłach opuścił go przed przybyciem służb – wyjaśniają strażacy.

Pomimo samodzielnego opuszczenia pojazdu okazało się, że kierujący pojazdem mężczyzna został ranny.– Ratownicy otoczyli go opieką do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na czas działań wyłączony został jeden z pasów drogi wojewódzkiej nr 575, a ratownicy przystąpili do ręcznej regulacji ruchu. W trakcie naszych działań, na miejsce dotarł ZRM, który przejął opiekę nad poszkodowanym, zastępy z JRG nr 2 w Płocku oraz patrol policji – relacjonują strażacy z OSP Słubice.

Po zbadaniu zdecydowano, że mężczyzna musi zostać przetransportowany do szpitala.

W akcji brały udział zastępy: OSP w Słubicach, JRG nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

 1. Darek z P says:

  OOOO,
  A jak tam w Lemonie?
  Warto tam iść do pracy?

 2. Hehe says:

  A to nie bus z lemona, 😂😂😂😂😂co wożą ile sie zmiesci do busa, zalaudek jak w tirach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU