Wypadek przy wyjeździe z Płocka. Są utrudnienia [AKTUALIZACJA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak informuje nasza czytelniczka, na ul. Wyszogrodzkiej, w kierunku na Słupno, doszło do wypadku. – Samochód dachował, na miejscu jest policja i straż pożarna – wyjaśnia płocczanka.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, 6 października, przed godziną 19.

– Kierująca samochodem osobowym dachowała, samochód stanął bokiem – informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Pogotowie zabrało ją już do szpitala – wyjaśnił.

Jak się dowiedzieliśmy, strażacy musieli wycinać część auta, aby wydostać kobietę z samochodu. Na miejscu są jeszcze utrudnienia, obecnie ruch odbywa się wahadłowo, choć lepiej skorzystać z objazdu przez Borowiczki.

Aktualizacja
Według naszych czytelników, kierująca osobówką jechała od strony Słupna. Samochód dachował w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przez ciężarówkę. Potwierdza to rzecznik płockiej policji.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym man, wykonując manewr skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej nissanem micra, w wyniku czego doszło do zderzenia tych pojazdów. Kierująca nissanem doznała obrażeń ciała, jednak nie mamy informacji, aby były one groźne dla jej życia – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Podziel się:

1 komentarz

  1. może ktoś naprawi raz a dobrze tą drogę – samo frezowanie i kładzenie cienkiej warstwy asfaltu znowu wystarczy na rok i mamy koleiny na długości kilku kilometrów- oprócz trasy w kierunku Lipna -tragedia! to jedn z gorzej utrzymanych dróg – wstyd dla wszystkich zarządów petrochemii ,teraz Orlenu , PERNU i władz wojewódzkich – taki ośrodek bez porządnej drogi do stolicy!!!wstyd!!!!

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji