REKLAMA

Wypadek podczas hamowania autobusu

REKLAMA

W weekend płoccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku w autobusie Komunikacji Miejskiej. Podczas hamowania pojazdu, podróżująca nim seniorka rozbiła głowę.

Między 10 a 12 stycznia Komenda Miejska Policji w Płocku odnotowała 19 kolizji, z czego 11 z nich miało miejsce na obszarze powiatu. Funkcjonariusze z naszego miasta otrzymali również zgłoszenie o wypadku w autobusie Komunikacji Miejskiej. Do zdarzenia doszło 10 stycznia o godzinie 15.30 na al. Jana Pawła II.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że pasażerka autobusu KM Płock przewróciła się w momencie, kiedy kierujący autobusem zatrzymywał pojazd przed przejściem dla pieszych. 73-latka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala na badania – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

W Staroźrebach w weekend policjanci zatrzymali jednego pijanego kierowcę. Mężczyzna prowadził motorower po spożyciu alkoholu.W ostatnich dniach zatrzymano również trzech kierowców prowadzących pod wpływem środków odurzających. Podróż pierwszych dwóch mężczyzn policjanci zakończyli w Płocku na ulicach Czwartaków i Medycznej, a trzeciego w Maszewie Dużym.

Podczas weekendu funkcjonariusze odebrali prawo jazdy kierowcy audi, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. 29-latek jadąc ulicą Wyszogrodzką, rozpędził się do 114 km/h.

Między 10 a 12 stycznia na Komendę Miejską w Płocku zgłoszono kradzież torebki damskiej wraz z dokumentami, biżuterią i kartą bankomatową. Do zdarzenia doszło na Starym Rynku w Płocku, a wartość strat to ponad 600 zł. W Bielsku przy ul. Płockiej został zatrzymany sprawca kradzieży alkoholu o wartości ponad 1000 zł.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU