Wypadek pod Płockiem. Sześć osób rannych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do poważnego wypadku doszło we wtorkowy poranek w miejscowości Tchórz. Na krajowej “60” zderzyły się ze sobą trzy pojazdy. W zdarzeniu wziął udział autobus komunikacji miejskiej. Sześć osób zostało rannych, a drogę zablokowano.

Jak podaje płocka policja, do zderzenia doszło kwadrans po godzinie 7 na drodze krajowej nr 60. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca golfem, 32-letnia płocczanka, chciała ominąć stojący na przystanku autobus komunikacji miejskiej.

– Kobieta zjechała na przeciwległy pas, gdzie znajdował się prawidłowo jadący autobus – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Kierujący busem, 30-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego, chcąc uniknąć zderzenia zjechał na lewą stronę, gdzie otarł się o stojący autobus komunikacji. Niestety, to nie wystarczyło i doszło do zderzenia – dodał. W busie podróżowało sześć osób.

W wyniku zdarzenia, kierująca golfem i dwóch pasażerów busa przewieziono do szpitala. Reszta podróżujących, po udzielonej im pomocy, wróciła do domu. Kierująca golfem z urazem miednicy pozostała w szpitalu.

Droga krajowa nr 60 została całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 11. Kierowcy, którzy jadą w kierunku Płocka, w miejscowości Goślice, muszą skręcić w lewo, w kierunku Ciółkówka, natomiast kierowcy wyjeżdżający z Płocka w kierunku Bielska, już za cmentarzem komunalnym powinni skręcić w prawo, w kierunku Boryszewa.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji