REKLAMA

Wypadek pod Płockiem. Ranni gimnazjaliści

REKLAMA

W pobliżu miejscowości Krzykosy (powiat płocki) doszło do wypadku. Zderzyły się ze sobą bus oraz samochód osobowy. Kierujący busem i sześcioro dzieci trafiło do szpitala. Kierowca samochodu osobowego był nietrzeźwy.

PowiązaneTematy

Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca busem, w którym podróżowało czternaścioro uczniów gimnazjum, jadąc w kierunku Płocka zmuszona była do gwałtownego hamowania – jadący przed nią samochód osobowy zaczął cofać. Kobieta, 35-letnia mieszkanka powiatu płockiego, zjechała do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w betonowy przepust drogowy.

– Ustaliliśmy, że kierowca mitsubishi cofał, ponieważ chciał wcześniej skręcić w drogę do miejscowości Krzykosy, nie mógł tego jednak zrobić, gdyż jadący przed nim pojazd również skręcał w prawo i na śliskiej nawierzchni wpadł w poślizg – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Kierujący mitsubishi, chcąc uniknąć zderzenia, wyprzedził go i zatrzymał się za skrzyżowaniem – dodaje Piasek.Badanie wykazało, że kierowca mitsubishi, 41-letni mieszkaniec gm. Bulkowo, był nietrzeźwy – miał 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W wyniku zdarzenia niegroźnych obrażeń ciała doznała kierująca busem oraz sześcioro dzieci w wieku 16 lat. Zostali oni przewiezieni do szpitala, gdzie trwają ich badania. Droga z Bulkowa do Blichowa, w pobliżu miejscowości Krzykosy była zablokowana. Policja sprawdza dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU