Wypadek pod Płockiem. Przewrócił się tir przewożący piwo

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W miejscowości Tupadły, gmina Drobin, doszło do wypadku. Przewróciła się ciężarówka przewożąca piwo, całkowicie blokując drogę krajową nr 10. Utrudnienia w ruchu potrwają co najmniej do 13. 

Jak podaje policja, do zdarzenia doszło około godziny 11, podczas wyprzedzania. – Kierujący tirem, 39-letni mieszkaniec Sierpca, zjechał na pobocze, by pomóc w wykonywaniu tego manewru – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Zdaje się, że tir “złapał” za dużo pobocza, w efekcie czego ciężarówka się przewróciła – dodał.

Samochód ciężarowy całkowicie zablokował odcinek krajowej “dziesiątki”. –  Teraz leży on w poprzek drogi. Poinformowaliśmy właściciela samochodu, który poprosił już o pomoc – powiedział Piasek, w rozmowie z nami. – Trzeba go podnieść i posprzątać rozsypany towar. Do tego czasu droga krajowa nr 10 w Tupadłach pozostanie całkowicie zablokowana – wyjaśnia rzecznik prasowy płockiej komendy.

Policja wyznaczyła objazdy, a ruch jest kierowany przez funkcjonariuszy. Utrudnienia w ruchu potrwają co najmniej do godziny 13.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji