Wypadek na Wyszogrodzkiej. Ranna kierująca

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W środę rano na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierująca jednym z nich została ranna. Przyczyną wypadku mógł być mróz i oszroniona w godzinach porannych nawierzchnia.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik, przesyłając zdjęcia. Potwierdził tę informację rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

– Około godziny 8.10 doszło do zderzenia samochodów citroen xara i skoda. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem citroen xara, 38-letnia mieszkanka powiatu płockiego, z nieustalonych jeszcze przyczyn, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na inny pas i doprowadziła do zderzenia ze skodą, kierowaną przez 41-letnią mieszkankę Płocka – relacjonuje rzecznik płockiej policji.

Kierująca skodą została przewieziona do szpitala, trwają jej badania. Na miejscu nie ma utrudnień w ruchu. Być może przyczyną wypadku była – pomimo słonecznego poranka – oszroniona nawierzchnia jezdni. Rano było naprawdę zimno i chociażby po samochodowych szybach widać, że zima jeszcze nie odpuściła.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji