Wypadek na wjeździe do Płocka, pięć osób w szpitalu. Do tego w weekend trzech pijanych kierowców

REKLAMA

W minioną sobotę na wjeździe do Płocka od strony Słupna doszło do poważnego wypadku. Wszystkich pięcioro pasażerów, biorących w nim udział aut zostało przewiezionych do szpitala. W ostatni weekend płoccy policjanci zatrzymali też trzech pijanych kierowców.

Jak informowaliśmy, 9 lutego o godzinie 16.30 miał miejsce wypadek, do którego doszło na drodze krajowej nr 62, na wysokości Borowiczek-Parcele. Toyota yaris zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z fordem focusem.

– Kierująca samochodem toyota yaris, 54-letnia kobieta z powiatu płockiego, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadziła do zderzenia z pojazdem ford focus. Kierujący fordem to 23-letni mieszkaniec Warszawy – mówi sierż szt. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Jak informuje, wszystkich pięcioro pasażerów zostało przewiezionych do szpitala.

PowiązaneTematy

Wypadek na wyjeździe z Płocka. Droga zablokowana

W ten weekend doszło również do 8 kolizji, z czego 3 miały miejsce na terenie powiatu. Płoccy policjanci zatrzymali aż trzech nietrzeźwych kierowców. Do dwóch zatrzymań doszło w sobotę w Płocku na Al. Kobylińskiego oraz w Gąbinie na ul. Cmentarnej. Jednego pijanego kierowcę zatrzymano w niedzielę w Staroźrebach na ul. Płockiej.