REKLAMA

Wypadek na Trasie Popiełuszki. Wszyscy mieli zielone?

REKLAMA

W czwartek późnym popołudniem doszło do wypadku na skrzyżowaniu Trasy ks. Jerzego Popiełuszki i ul. Browarnej. Obydwaj kierowcy zeznają, że mieli zielone światło. W wyniku wypadku trzy osoby przewieziono do szpitala.

4 lipca o godzinie 18.40 na skrzyżowaniu Trasy ks. Jerzego Popiełuszki z ul. Browarną doszło do wypadku. Zderzyło się ze sobą BMW prowadzone przez 18-letniego płocczanina i citroen kierowany przez 46-latka.

– W wyniku zderzenia pojazdów, 46- letni kierujący citroenem oraz dwójka pasażerów zostali przewiezieni na badania do szpitala. Policjanci ustalać teraz będą okoliczności i przyczyny tego zdarzenia, gdyż jak relacjonowali kierujący zarówno jeden, jak i drugi przejechał przez skrzyżowanie przy zielonym świetle – informuje sierż. szt. Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku.

Drugi tego dnia wypadek miał miejsce w Nowej Korzeniówce na terenie gm. Gąbin. Doszło tam do zderzenia pojazdów w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.PowiązaneTematy

Tego dnia zatrzymano również nietrzeźwą kierującą. Kobieta zakończyła swoją podróż na terenie gminy Słupno.

Gdzie radar?

5 lipca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 na terenie miasta Płocka oraz trasie Płock – Popłacin.

fot. nadesłane przez czytelnika