REKLAMA

Wypadek na Trasie Popiełuszki. Wszyscy mieli zielone?

REKLAMA

W czwartek późnym popołudniem doszło do wypadku na skrzyżowaniu Trasy ks. Jerzego Popiełuszki i ul. Browarnej. Obydwaj kierowcy zeznają, że mieli zielone światło. W wyniku wypadku trzy osoby przewieziono do szpitala.

4 lipca o godzinie 18.40 na skrzyżowaniu Trasy ks. Jerzego Popiełuszki z ul. Browarną doszło do wypadku. Zderzyło się ze sobą BMW prowadzone przez 18-letniego płocczanina i citroen kierowany przez 46-latka.

– W wyniku zderzenia pojazdów, 46- letni kierujący citroenem oraz dwójka pasażerów zostali przewiezieni na badania do szpitala. Policjanci ustalać teraz będą okoliczności i przyczyny tego zdarzenia, gdyż jak relacjonowali kierujący zarówno jeden, jak i drugi przejechał przez skrzyżowanie przy zielonym świetle – informuje sierż. szt. Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku.

Drugi tego dnia wypadek miał miejsce w Nowej Korzeniówce na terenie gm. Gąbin. Doszło tam do zderzenia pojazdów w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.Tego dnia zatrzymano również nietrzeźwą kierującą. Kobieta zakończyła swoją podróż na terenie gminy Słupno.

Gdzie radar?

5 lipca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 na terenie miasta Płocka oraz trasie Płock – Popłacin.

fot. nadesłane przez czytelnika

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 16

 1. Oj says:

  A może po zielonym widzieli wszędzie zielone, kiedyś widziałem takie bmw dym leciał przez szyby jak z Orlenu Dwóch dorosłych męściznów miało królową na tylnym siedzeniu między sobą również dorosła oj 16 lat może i dumnie podazali w kierunku miasta przez rondo,, dzwoń,,

 2. Anonim says:

  Bo zawsze w każdy 1 czwartek miesiąca odbywają się wyścigi. Nielegalne, oczywiście…zbierają się małolaty pod Leroy Merlin, Biedronka i decathlonem. Policja o tym wie, i co????

 3. WGS says:

  Czy 18.latek miał rejestrację WGS? ?

 4. Sruuuu says:

  Rondo na którym jest dzwon za dzwonem i nie ma tam monitoringu miejskiego? Czy jak zwykle, kiedy potrzeba to „nic noe widac”???

 5. Memek says:

  Dziecko dorwało BMW i tak wyszło ???

 6. Artii says:

  Możliwe.blecz proszę zwrócić uwagę że Ci na głównej jadą więcej niż 50km/h. Trudno wyhamować pojazd do 0 więc jadą na czerwonym. Już kilka razy zdarzyło się że wyjeżdżam z browarnej i tir lub osobówka jeszcze leci. Również bym przeleciał gdybym miał tira za plecami. Z drugiej strony mając zielone nie oznacza że mamy wjeżdżać na oślep.

 7. ted says:

  18 sto latek i bmw ….. co tu komentować??

  • Anonim says:

   Jak nie znasz osoby to nie oceniaj ten 18 latek bezpieczniej jeździ niż 40latek

   • czarny_murzyn says:

    Twierdzisz, ze koles majacy rok czy dwa prawko jezdzi lepiej od czynnie jeżdżącego 20? Zuch

 8. komentatorplocki says:

  Bo tak jest. Miałem kilka razy taką sytuację, że było zielone dla jednej i drugiej strony. Ktoś powinien za to wziąć odpowiedzialność i to nie kierowcy!

  • Zybi says:

   Codziennie jeżdżę tą trasą i nigdy nie było tak, aby zielone światło mieli kierowcy z obydwu kierunków.

  • New says:

   Zgadzam sie!!! Widzialam taka sytuacje na wlasne oczy!!!

   • Ktoś says:

    hmm a da się tam tak stanąć, aby było widać na obu ulicach kolor świateł?

  • DELL says:

   technicznie nie ma takiej mozliwosci! przy najmniejszym bledzie zapala sie migajaca pomaranczowe dla wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU