Wypadek na Trasie Popiełuszki. Samochód spłonął, dwie osoby nie żyją

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowy, późny wieczór. Na trasie Ks. Jerzego Popiełuszki w Płocku doszło do wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby. Jak informuje rzecznik prasowy płockiej policji, trasa jest całkowicie zablokowana, kierowcy muszą korzystać z wyznaczonych objazdów.

Wypadek miał miejsce 29 lutego około godziny 20.20, na odcinku Trasy Popiełuszki między rondem z ul. Dobrzykowską a skrzyżowaniem z ul. Browarną.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym vw passat, wykonując manewr wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym marki mercedes, z cysterną do przewozu pasz – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zderzenia, samochód osobowy zapalił się, jadące w nim dwie osoby poniosły śmierć. Kierujący ciężarówką nie doznał żadnych obrażeń ciała – dodaje rzecznik.

Obecnie Trasa Ks. Popiełuszki jest całkowicie zablokowana w miejscu zdarzenia. Kierowcy muszą korzystać z wyznaczonych objazdów – wjeżdżając do Płocka, na rondzie przy stacji paliw BP muszą zjechać w kierunku Płocka drugim zjazdem, natomiast kierowcy wyjeżdżający z Płocka, na rondzie, będącym skrzyżowaniem z ul. Dobrzykowską, muszą zjechać pierwszym zjazdem w kierunku osiedla Radziwie, ul. Dobrzykowską.

Jak informuje rzecznik płockiej policji, utrudnienia mogą potrwać co najmniej do północy.

Podziel się:

6 komentarzy

    • Trasa? Podobno zginął ojciec i syn bo pędzili bo dom im się palił o czym można przeczytać w poprzednim artykule. Ale aż w to nie wierzę że tak może się śmierć zaczaić na ludzi

      • tylko, że oni jechali w przeciwnym kierunku niż ich palący się dom….

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji