REKLAMA

Wypadek na Sienkiewicza i wybryki płocczanina – uszkodził 4 auta

REKLAMA

Minionej doby doszło do dwóch wypadków, jednego w Płocku i jednego w powiecie, a także 6 kolizji, w tym 4 w Płocku. Do izby wytrzeźwień doprowadzono 7 osób.

O pierwszym z wypadków pisaliśmy już wczoraj. Doszło do niego na drodze, stanowiącej objazd dla pojazdów z ładunkiem niebezpiecznym, będącej połączeniem drogi wojewódzkiej z Płocka do Rogozina i drogi krajowej z Płocka do Bielska.

[button link=”http://petronews.pl/zderzenie-aut-pod-plockiem-mozliwe-utrudnienia/” target=”new” color=”#f60e0e”]Zderzenie aut pod Płockiem. Możliwe utrudnienia[/button]

Drugi wypadek miał miejsce w rejonie skrzyżowania ul. Sienkiewicza i Gradowskiego. – Kierujący samochodem alfa romeo 22-latek najechał na tył samochodu toyota, którego kierująca zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszego. W wyniku zdarzenia kierująca z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przewieziona do szpitala – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

W Płocku doszło również do trzech zdarzeń kryminalnych.8 grudnia nieznani sprawcy włamali się do mieszkania przy ul. Hubalczyków. Skradziono biżuterię i pieniądze na łączną kwotę około 3 tys. zł.

W nocy z 7 na 8 grudnia przy ul. Miodowej uszkodzono witrynę sklepową. Wartość strat wyceniono na około 800 zł.

Do ostatniego zdarzenia doszło również przy ul. Miodowej. 20-letni płocczanin „zabawił się” i uszkodził 4 samochody – oberwał w nich lusterka i powybijał szyby. Wartość strat to około 2 tys. zł. – W wyniku podjętych natychmiastowych działań policjantów, sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – wyjaśnia Krzysztof Piasek.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU