REKLAMA

Wypadek na Podolszycach. Audi uderzyło w karetkę

REKLAMA

W poniedziałek po południu doszło do poważnego wypadku na rondzie Wojska Polskiego w Płocku. Samochód osobowy uderzył w karetkę przewożącą 80-letniego pacjenta. Trzy osoby z ambulansu trafiły do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

PowiązaneTematy

Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 15.50. Mieszkaniec Bodzanowa kierujący audi wjeżdżał na rondo Wojska Polskiego (od strony centrum) mając zielone światło. – Z prawej strony jechała karetka na sygnale, w którą uderzył – poinformował nas Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej komendy. – Ambulans przewrócił się. W środku znajdował się 80-letni pacjent, kierowca z uprawnieniami oraz ratownik medyczny. Zostali oni przewiezieni do szpitala.Kierowca karetki, jak i 34-letni kierowca audi byli trzeźwi. Na rondzie Wojska Polskiego występują teraz utrudnienia. W kierunku Warszawy kierowcy poruszają się tylko jednym pasem. Natomiast przy zjeździe z mostu został wyłączony lewoskręt. Kierowcy, którzy chcą jechać w kierunku centrum muszą zawrócić na Podolszycach.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

 1. Kasia says:

  Zdarzyć ? każdemu? – nie! nie powinno się zdarzyć nikomu! bo TRZEBA MYSLEĆ! a jak ma się ograniczenia w tym obszarze to proponuję zostawić Audi w garażu albo na podwórku. Karetkę jadąca na sygnale słychać wtedy, kiedy jej jeszcze nie widać! i nic nie usprawiedliwia gamonia za kierownicą!

 2. Płocczanin says:

  „Mieszkaniec Bodzanowa kierujący audi” – i wszystko jasne…

  • J. says:

   Po pierwsze nie mieszkaniec Bodzanowa tylko gminy Bodzanów! Te „mądre pisaki” nie wiedzą co piszą, byle tylko coś napisać! „płocczanin” jeśli jeżdzisz na WP to uważasz, ze jeździsz lepiej..inaczej? Napewno nie! Każdemu może się zdarzyć…nawet takiemu „inteligentowi” jak Ty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU