REKLAMA

Wypadek na Piłsudskiego w Płocku. Utrudnienia przy wiadukcie

REKLAMA

Jak informuje nasz czytelnik, na al. Piłsudskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło 20 lutego około godz. 9 na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Jesienną. Zgodnie z informacją przekazaną przez naszego czytelnika, zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu są wszystkie służby. Dwa pasy ruchu w kierunku Podolszyc są zablokowane, dlatego apelujemy o ostrożność.

AktualizacjaJak informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji, do zdarzenia doszło o godz. 8.40.

– 71-letnia kierująca Suzuki uderzyła w tył pojazdu marki Renault, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem, celem ustąpienia pierwszeństwa pieszym – wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

Kierowcy byli trzeźwi. Pomimo wstępnych informacji, mówiących o jednej osobie poszkodowanej, ostatecznie okazało się, że nikt nie został ranny.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Xyz says:

  Na tym prześciu powinna być sygnalizacja świetlna, nigdy nikt się nie chce zatrzymywać a gdy zatrzymają się samochody z dwóch pasów ruchu to trzeci przejdzie i może dojść do wypadku, częsta sytuacja na tym prześciu 😡

 2. Anonim says:

  Straszne bzdury mówisz „Gościu”. Straszne. Wszystko ci się pomieszkało. Pojęcie pieszego na pasach, pojęcie pieszego na chodniku, pojęcie zatrzymywania się przed pasami i pojęcie zatrzymywania się na pasach. Szybko jednak zostanie ci to zweryfikowane jak Ci ktoś siądzie w bagażniku albo ty usiądziesz komuś na masce. Tylko pierwsze zdanie twoje jest prawdą, tj: „Pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo na pasach i nie ma co dybać”. Reszta to pomylenie z poplątaniem.

 3. Warunki ostrożności says:

  Zachowanie szczególnych warunków ostrożności jest równoznaczne z obserwacją otoczenia. Dostosowanie się do sytuacji na drodze jak i uwagi na samochody poruszające się przed. Niestety nieostrożność i wina Suzuki

 4. ja tu mieszkam says:

  Szkoda mi tej Pani z Suzuki. Pewnie Policja natychmiast orzekła o jej winie. A przecież ustawa Prawo o Ruchu Drogowym uwzględnia przypadki, kiedy w takiej sytuacji wina spada na tego, który niepotrzebnie się zatrzymywał. Bo przecież nie skłamię jak powiem, że mamy nawał bezsensownej uprzejmości przed pasami. Mogło też być normalne najechanie z nieuwagi. Tak czy inaczej takich podobnych sytuacji będzie coraz więcej.

  • Gość says:

   Pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo na pasach i nie ma co dybać. Był pieszy, trzeba się zatrzymać. Nie ma bezzasadnego zatrzymania się na pasach jeśli pieszy chce na nie wejść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU