Wypadek na pechowym rondzie. Ranne 10-miesięczne dziecko [aktualizacja]

0

Rondo Wojska Polskiego znów o sobie przypomniało. W czwartkowe przedpołudnie doszło na nim do wypadku, w którym ranne zostało 10-miesięczne dziecko. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jedno z aut, biorących udział w zdarzeniu, wjechało na rondo mając czerwone światło…

O wypadku poinformował nas czytelnik, przesyłając zdjęcia. Potwierdziliśmy tę informację u rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska.

– Na rondzie Wojska Polskiego doszło do zderzenia audi z renault clio – wyjaśnił nam rzecznik. – Według wstępnych ustaleń policji, około godz. 11.20 kierująca audi, jadąca z Podolszyc w kierunku centrum, wjechała na rondo przy włączonym czerwonym świetle sygnalizatora i uderzyła w clio, które jechało od strony tzw. małej obwodnicy w stronę Trasy ks. Jerzego Popiełuszki. W wyniku zdarzenia, ranne zostało 10-miesięczne dziecko jadące clio. Dziecko zostało zabrane do szpitala, gdzie trwają jego badania – zrelacjonował Krzysztof Piasek.

Obecnie w miejscu zdarzenia kierowcy mogą spodziewać się utrudnień. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku centrum. Utrudnienia mogą potrwać około 1,5 godziny.

Aktualizacja

Jak poinformował nas rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, w szpitalu okazało się, że dziecku nic się nie stało. W związku z tym, zdarzenie zostało ostatecznie zakwalifikowane jako kolizja.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…