REKLAMA

Wypadek na „Dzwonie”. Duże utrudnienia w ruchu

REKLAMA

W piątek po południu otrzymaliśmy od czytelnika informację o zdarzeniu na Rondzie Wojska Polskiego. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu, nie działa sygnalizacja świetlna.

17 września tuż przed godziną 16 otrzymaliśmy informację od czytelnika o zdarzeniu drogowym na Rondzie Wojska Polskiego. Czytelnik poinformował o poważnych utrudnieniach w ruchu ze względu na wyłączoną sygnalizację świetlną.PowiązaneTematy

Na miejscu zdarzenia interweniuje policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

fot. nadesłane przez czytelnika
fot. nadesłane przez czytelnika

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 10

 1. m@rio says:

  Pisałem już jak można rozwiązać tę sytuację ale widać że wszystkim pasuje tak jak jest.. i będzie tak dalej dopóki „fachowcy” będą mieli ostateczne zdanie. Albo chcemy coś z tym zrobić sobie nie. Ratunkiem jest przestawienie znaków i sygnalizacji w odpowiednie miejsca, w których nie będzie wątpliwości gdzie stanąć i co widać. Ponadto Koneczne są fotoradary na wlotach na rondo. Samochody (także ciężarowe) mkną często przez rondo z prędkościami o wiele większymi niż 50 co widać gołym okiem.
  .. jeszcze kolejną rzeczą do przemyślenia jest umożliwienie wykonania w całości skrętu w lewo bez konieczności podjeżdżania do kolejnych świateł (np. jadąc od Podolszyc w stronę nowego mostu). Całkowity przejazd w lewo rozkorkuje zarówno rondo jak i dojazd do niego – czyli lewy pas od skrzyżowania przy MacDonalds, który w godzinach szczytu jest zatkany.

  • Cool says:

   Zgadzam się z Tobą. Fotoradary i ustawienie sygnalizatorów w odpowiednich miejscach. Dodatkowo kamery które rejestrują przejazd na czerwonym i egzekwowanie kar przez policję.

 2. Malkontent says:

  Niestety, nasi inżynierowie lądowi geniuszami nie są.

 3. heh says:

  to już taka tradycja, jakby

 4. Anonim says:

  Legenda Naszego ronda niesie się po całym kraju! Niedługo rozstawią tam siedziska dla zwiedzających z hasłem, że przy dobrych wiatrach możecie być świadkiem przebłysku geniuszy posiadających kategorię ,,B”.

 5. NN says:

  Problem teraz jest w wyłączonych światłach, za to kierowcy nie odpowiadają tylko Miejski Nierząd Dróg. Tak jak i za pojawiające się coraz częściej w idiotycznych miejscach poduszki.
  Dla mnie przebojem są te na Padewskiego. Rozumiem, szkoła ale nawierzchnia jest w takim stanie, że jazda tą ulicą jest wyzwaniem dla zawieszenia samochodu. Tego MZD oczywiście nie dostrzega…

 6. 🤣 says:

  Debilom nawet wiadukt nie pomoże!! 🤣

 7. kofit says:

  Lewoskręt i zjazd z ronda na czerwonym to tam norma.

 8. M says:

  Wiadukt dla Płocka

 9. Borys says:

  Tam tylko ratuje wiadukt nic więcej bo 99 % bedzie jeździło prawidłowo a 1% niebedzie uważał i zawsze będzie dzwon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU