REKLAMA

Wypadek na Chopina. Droga całkowicie zablokowana

REKLAMA

W poniedziałek, 10 lutego, doszło do wypadku na ulicy Chopina. Zderzyły się ze sobą trzy samochody. Cztery osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala, a sprawca uciekł z miejsca wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana przez policję.

Do zdarzenia doszło około godziny 8.40. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem renault laguna, wyjeżdżając z ulicy Północnej w Chopina, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka renault thalia – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – W wyniku zderzenia kierowca thalii, 64-letni płocczanin, uderzył w kolejny samochód, toyotę prowadzoną przez 21-letniego mieszkańca Płocka. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia – dodaje. Policja ustala sprawcę wypadku. Na razie wiadomo jedynie, że był to płocczanin.

PowiązaneTematy

W wyniku zderzenia cztery osoby trafiły do szpitala: dwóch pasażerów renault thalia i dwóch pasażerów toyoty. Odcinek drogi od ul. Północnej do ul. Wschodniej został zamknięty przez policję. Utrudnienia mają potrwać co najmniej godzinę.