REKLAMA

Wypadek na budowie w Płocku. Mężczyzna strącony z rusztowania

REKLAMA

W czwartek rano na budowie przy ul. Generała Franciszka Klebeerga w Płocku doszło do wypadku. Pracownik został strącony z rusztowania przez dźwig.

28 listopada do naszej redakcji napisała zaniepokojona czytelniczka z informacją, że na budowie w pobliżu Galerii Mazovia doszło do wypadku. Na miejscu pojawiła się policja oraz pogotowie.

PowiązaneTematy

Zgodnie z informacjami Komendy Miejskiej Policji w Płocku, na budowie przy ul. Generała Franciszka Kleeberga został ranny jeden z robotników.

– Mężczyzna z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu został przewieziony do szpitala. Wstępnie ustalono, że operator dźwigu podczas załadunku palety strącił mężczyznę z rusztowania. Trwają czynności na miejscu, o wypadku zostanie poinformowana Państwowa Inspekcja Pracy – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Aktualizacja

Jak poinformował nas czytelnik, precyzując informację, mężczyzna spadł ze stropu na terenie budowy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Pip says:

  Macie problem o udestepnienie moich postów ?? Mam nagrania z relacji pipu wejścia na budowę. Cały przebieg zdarzenia. Widać na widelcu jakie z wasz partacze, wescie się w garść,bo przez was giną ludzie .

 2. PIP says:

  Operator: wchodzi PIP na budowę.haslo pasa od kierasa do wszystkich pracowników , wchodzi PIP ,jest kontrola , Z 120 pracowników na budowie zostaje 15 stu,reszta biegiem ucieka do kontenera pracowniczego i zamyka się na klucz, siedzą cicho i udawają że ich nie ma. PIP po konsultacji z kierownikiem budowy , wychodzi zadowolony jak by nic . Jest wszystko w porządku, a większość z pracowników jest nierejestrowane,wiem bo sami mówili.
  Pytanie: po co jest PIP ???

 3. Pip says:

  Inspekcja pracy ?? Kto to jest się pytam!! Gdzie wy jesteście korubcjanie, Zrobią nalot na budowę , uprzednio informując budowę że zawita, Co to ma być???? Każda budowa Pip ma w garści, nic dodać nic ująć . Korupcja jest i będzie

 4. KOREK says:

  CZYTELNICZKA NIECH SOBIE ZAPARZY MELISĘ ALBO WALERIANĘ –I NE BĘDZIE SIĘ NIEPOKOIĆ TAKIMI SPRAWAMI.

 5. twojstary says:

  hahahahahahahahahahahahahaahahhahaahahahahahahaahahahahahahahaahahah

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU