REKLAMA

Wypadek, kolizje, kradzieże… Policyjny weekend

REKLAMA

Wypadek, blisko trzydzieści kolizji, wielu nietrzeźwych, kilka kradzieży oraz jedna nieudana próba samobójcza – to bilans ostatniego weekendu lipca w Płocku oraz na terenie powiatu płockiego.

– W ten weekend doszło do jednego wypadku drogowego – powiedział rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Ponadto, odnotowaliśmy aż dwadzieścia osiem kolizji – dwadzieścia jeden w Płocku i siedem w powiecie. Zatrzymano również sześciu nietrzeźwych kierujących – dwóch z Płocka oraz czterech z terenu powiatu – kontynuował. – Dodatkowo, dwóch kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Do izby wytrzeźwień doprowadzono natomiast aż 47 osób – podsumował przedstawiciel płockiej policji.

Do wspomnianego wypadku doszło w sobotę, 25 lipca, na ulicy Kościuszki w Płocku.

– Jak wstępnie ustalili płoccy policjanci, kierujący samochodem opel, zawracając wymusił pierwszeństwo na motocykliście, w wyniku czego doszło do zderzenia, po którym kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala – relacjonował rzecznik płockiej policji. – Ze wstępnych ustaleń wynika również, że motocyklista był w stanie po spożyciu alkoholu – dodał Krzysztof Piasek.

Ostatni weekend przyniósł także sześć zdarzeń kryminalnych i jedną próbę samobójczą.

Pierwsze ze zdarzeń odnotowano 22 lipca. Na terenie Płocka doszło do kradzieży portfela wraz z dokumentami, poprzez wyjęcie go z kieszeni wózka.Do kolejnych trzech kradzieży doszło w sobotę, 25 lipca, również w Płocku. Na ulicy Modrzewiowej oraz na ulicy Rybaki skradziono portfele, zawierające dokumenty, a dodatkowo, ponownie na ulicy Rybaki nieznany sprawca ukradł torbę z odzieżą.

Ostatnie dwa zdarzenia miały miejsce w nocy z 25 na 26 lipca i wystąpiły na terenie pola namiotowego na ulicy Parowej. I, jak łatwo się domyślić, w dwóch rozstawionych tam namiotach doszło do kradzieży z włamaniem oraz kradzieży, w wyniku których zginęły plecak z odzieżą, okulary oraz akcesoria GSM.

O niedoszłym samobójstwie już pisaliśmy i przeczytacie o nim klikając poniżej.

[button link=”http://petronews.pl/plocczanin-oblal-sie-benzyna-i-podpalil/” color=”default”]Płocczanin oblał się benzyną i… podpalił[/button]

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU