REKLAMA

Wypadek i dużo kolizji – weekendowy raport policyjny

REKLAMA

Jeden śmiertelny wypadek, dwadzieścia cztery kolizje, czternaście w Płocku i dziesięć w powiecie płockim, pięciu nietrzeźwych zatrzymanych i dwudziestu ośmiu doprowadzonych do izby wytrzeźwień – to bilans trzeciego październikowego weekendu na terenie Płocka i powiatu.

PowiązaneTematy

O wypadku, do którego doszło w piątek, 16 października, już informowaliśmy – przeczytacie o nim, klikając poniżej.

[button link=”http://petronews.pl/smiertelny-wypadek-w-wyszogrodzie/” target=”new” color=”default”]Śmiertelny wypadek w Wyszogrodzie[/button]

Ponadto, w trakcie trwania weekendu miały miejsce trzy zdarzenia kryminalne.Do pierwszego z nich, doszło w nocy z 15 na 16 października, w miejscowości Korzeń Królewski (gm. Łąck). Z niezamkniętego garażu skradziono motocykl, motorower oraz dokumenty o łącznej wartości około 6500 zł.

Z kolei w piątek, 16 października, w jednym z autobusów Komunikacji Miejskiej, na trasie Jachowicza-Łukasiewicza, dokonano kradzieży portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy w kwocie 140 zł.

Ostatnie zdarzenie miało miejsce w nocy z 17 na 18 października na ul. Królewieckiej w Płocku, gdzie włamano się do pawilonu handlowego, skąd zabrano metalową kasetkę z pieniędzmi. Wartość poniesionych strat szacuje się na około 400 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU