REKLAMA

Wypadek ciężarówki ze zwierzętami. Przejeżdżający obok kierowca wjechał w wóz strażacki

REKLAMA

Do dwóch zdarzeń w tym samym miejscu doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 60 w gminie Bielsk. Kierowca ciężarówki, przewożący trzodę chlewną, wjechał pojazdem do rowu. Przejeżdżający obok tego wydarzenia kierowca osobówki wjechał natomiast w wóz strażacki.

W poniedziałek, 26 września około godz. 8.30 na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Kuchary – Jeżewo (gm. Bielsk) doszło do wypadku.

PowiązaneTematy

– Kierowca pojazdu ciężarowego scania z naczepą, przewożącą około 170 sztuk trzody chlewnej, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wypadł z jezdni i wjechał do przydrożnego rowu, wywracając pojazd. 26-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – informuje asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Na miejscu nadal pracują służby weterynaryjne, które zabezpieczają zwierzęta.W tym samym miejscu, około godz. 9.40 doszło do drugiego zdarzenia.

– Jadący DK60 od strony Bielska kierowca opla insigni, omijając wóz strażacki, który zabezpieczał zdarzenie drogowe w miejscowości Kuchary-Jeżewo, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w pojazd Ochotniczej Straży Pożarnej. 55-letni kierowca opla nie odniósł obrażeń ciała – wyjaśnia asp. Krystyna Kowalska.

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Ruch na DK 60 w miejscowości Kuchary – Jeżewo odbywa się obecnie wahadłowo, utrudnienia potrwają do około godziny 13.

Fot. Świadkowie wypadku z czerwonej i niebieskiej ciężarówki
Fot. Świadkowie wypadku z czerwonej i niebieskiej ciężarówki
Fot. Michał Dobrosielski

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Czytelnik says:

    Idio** chciał sobie zrobić zdjęcie. Dobrze źe auto rozbił a nikomu krzywdy nie zrobił

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU