REKLAMA

Wypadek, bomba i uszkodzenie samochodu. Miniona doba okiem policjantów

REKLAMA

Bardzo niebezpieczne warunki na drodze wzmogły czujność kierowców – minionej doby doszło jedynie do 5 kolizji, choć nie obyło się bez jednego wypadku. Płocczan zmroziła również informacja o podłożonej bombie.

O wypadku, do którego doszło 30 stycznia rano w Sikorzu, już informowaliśmy.

– Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca pojazdem marki Skoda, 46-letnia kobieta z powiatu płockiego, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Z ciężkimi obrażeniami ciała, przewieziona została do szpitala – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Samochód uderzył w drzewo. Kobieta w ciężkim stanie

PowiązaneTematy

Również w środę doszło do ewakuacji hipermarketu Kaufland przy ul. Gałczyńskiego. Decyzję taką podjęto we wszystkich placówkach tej marki po tym, jak anonimowo do Straży Miejskiej w Poznaniu wpłynęła informacja o podłożeniu bomby w jednym z hipermarketów znanej sieci handlowej. W treści wiadomości nadawca nie wskazał adresu. W związku z tą informacją dyrekcja hipermarketu w Płocku przy ul. Gałczyńskiego podjęła decyzję o ewakuacji . W sumie ewakuowano 170 osób. Policyjni pirotechnicy sprawdzali budynek, czynności zakończono ok godz. 20.20. Nie znaleziono żadnego materiału wybuchowego.Informacje o podłożonych bombach w całym kraju. Również w Płocku

W Płocku miała miejsce również kradzież – przy ul. Królewieckiej skradziono telefon komórkowy o wartości 2 tys. zł. Natomiast w Brudzeniu Dużym uszkodzono pojazd. Straty wyniosły 15 tys. zł.

Gdzie radar?
31 stycznia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem:
– w godz. 6/14 na trasie Płock – Dobrzyków – Słubice – Płock
– w godz. 16/0 na trasie Płock – Gąbin – Płock.