REKLAMA

Wypadek 19-latka. Przyczyną nadmierna prędkość

REKLAMA

W miniony weekend na drogach Płocka i powiatu płockiego doszło do 1 wypadku i 31 kolizji. Policja zatrzymała też aż 7 nietrzeźwych kierowców.

Wypadek miał miejsce 22 czerwca w Płocku, na ul. Bielskiej, około godziny 13.10.

– Policjanci, wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 19-letni kierujący volvo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w przydrożne drzewo – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska, oficer prasowy płockiej policji. – Pasażer pojazdu z urazem ręki został przewieziony do szpitala – wyjaśnia.

Nie zabrakło także zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • 23 czerwca w Płocku przy ul. Dobrzyńskiej uszkodzono pojazd, poprzez wybicie szyb. Wartość strat to około 4 tys. zł.
  • 22 czerwca w Płocku przy ul. Obrońców Westerplatte doszło do uszkodzenia pojazdu marki Honda, poprzez wybicie przedniej szyby. Wartość strat w tym przypadku to około 1 tys. zł.

W weekend zatrzymano również aż 7 nietrzeźwych kierowców, którzy z promilami we krwi jechali w Płocku ulicami: Łukasiewicza, K. Wielkiego, Dobrzyńską oraz Jasną, natomiast na terenie powiatu płockiego w miejscowościach: Chylin, Mała Wieś i Wykowo.Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali także dwóch kierujących pojazdami, którzy posiadali sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Gdzie radar?
24 czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 11-19– na terenie miasta Płocka oraz trasie Płock – Dobrzyków oraz Płock – Rogozino.

Pożar w Grabinie. Doszczętnie spłonęły samochody [FILM]

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU