REKLAMA

Wynagrodzenie piłkarzy Wisły Płock spada o połowę

REKLAMA

Wisła Płock ogłosiła, że wynagrodzenie piłkarzy oraz trenera pierwszego składu drużyny zostaje obniżone o połowę. Przyczyną jest zawieszenie rozgrywek z powodu epidemii koronawirusa.

31 marca Wisła Płock wydała komunikat, że z powodu epidemii koronawirusa, a w związku z tym przerwania rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, obniżono o 50 proc. wynagrodzenie piłkarzy pierwszego zespołu. Spadek zarobków dotknie również trenera. Decyzja została podjęta przez zarząd po rozmowach z zawodnikami.

– W tej kryzysowej sytuacji, zagrażającej funkcjonowaniu klubów piłkarskich, nasz zespół wykazał się zrozumieniem. Szybko też doszliśmy do porozumienia. Aktualnie wprowadzamy plan oszczędnościowy, który ma na celu przetrwanie tego bardzo ciężkiego okresu – wyjaśniał prezes Jacek Kruszewski.Zarobki w drużynie obniżono do czasu rozegrania pierwszego z zaległych meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy lub 30 czerwca 2020. Obniżenie zarobków w zespole ma pozwolić na zmniejszenie strat w związku z brakiem przychodów klubu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. ted says:

  spadło o polowe to grac przestali miernoty 1 – 4 z korona wirusem

 2. Skromnie. says:

  Ale nie mniej niż 10 tys. z tego co czytałem.

 3. Były kibic says:

  Nadal o połowę za dużo dla tych pasożytów

 4. kazik says:

  Jak żyć panie płemierze???….???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU