REKLAMA

Wymuszenie i zderzenie dwóch aut. Są ranni

REKLAMA

Miniony weekend to 28 kolizji (w tym 19 w Płocku) i 2 wypadki. Do izby wytrzeźwień doprowadzono 26 osób, nie zabrakło też kradzieży.

Do pierwszego z wypadków doszło 22 września na ul. Bielskiej w Płocku.

PowiązaneTematy

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem nissan micra potrąciła na przejściu dla pieszych kobietę, która doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – dodaje rzecznik.

Drugi wypadek miał miejsce również 22 września, tym razem na terenie powiatu, w miejscowości Brochocin (gm. Radzanowo).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem renault thalia, wykonując skręt w lewo, wymusił pierwszeństwo jadącemu z przeciwka pojazdowi opel zafira, doprowadzając do zderzenia tych pojazdów – wyjaśnia rzecznik płockiej policji.

W wyniku zdarzenia, kierowca i pasażerka renaulta doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala, policja nie ma informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu.

Funkcjonariusze w weekend zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę, który z promilami jechał po miejscowości Blichowo (gm. Bulkowo). Doszło również do kradzieży i uszkodzeń.

  • 22 września w Płocku przy al. Jana Pawła II, skradziono samochód marki BMW. Wartość strat to ok. 80 tys. zł.
  • 23 września w Płocku przy ul. Gałczyńskiego, uszkodzono samochód marki Opel, poprzez wybicie szyby tylnej oraz zarysowanie błotnika. Wartość strat wyniosła ok. 1 tys. zł.
  • 23 września w Umieninie Łubki (gm. Bielsk), w przydrożnym rowie znaleziono zwłoki 60-letniego
    mieszkańca powiatu płockiego.
  • W nocy z 23 na 24 września w Płocku przy al. Jana Pawła II, uszkodzono samochód marki Ford, poprzez porysowanie karoserii pojazdu. Wartość strat wyniosła ok. 700 zł.
  • 24 września w miejscowości Szasty (gm. Bulkowo) ze stawu wyłowione zostały zwłoki 51-letniego mężczyzny.

Zwłoki w stawie