REKLAMA

Wyjechał za granicę i… zaginął

REKLAMA

Płoccy policjanci poszukują 50-letniego Andrzeja Ujazdę. Mężczyzna w drugiej połowie listopada wyjechał za granicę, jednak dotychczas nie skontaktował się z rodziną.

Ujazda
Andrzej Ujazda

Zaginiony płocczanin 18 listopada br. wyjechał za granicę do pracy, jednak do dzisiaj nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt 17 listopada, od tej pory mężczyzna nie daje znaku życia, a miejsce jego pobytu nie jest znane.

Rysopis: Wzrost 170 – 175 cm, waga około 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond z tzw. łysiną biskupią, oczy niebieskie, twarz szczupła.

Znaki szczególne: tatuaże na ramionach, klatce piersiowej, prawym udzie i w kącikach oczu.W dniu zaginięcia ubrany był w buty sportowe do kostki koloru granatowego, spodnie dżinsowe ciemnogranatowe, granatową kurtkę pikowaną, długości 3/4.

Jeśli widzieliście tego mężczyznę lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266-15-66; 24 266-16-00; 24 266-16-01 lub pod nr tel. alarmowych 997 i 112.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU