REKLAMA

Wyjechał z Wyszogrodu i zaginął… [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

PowiązaneTematy

Płocka policja poszukuje Artura Mszycy, którego widziano ostatnio w Wyszogrodzie. Mężczyzna skontaktował się z byłą konkubiną 28 marca, mówiąc, że jest nad Wisłą.

40-letni Artur Mszyca przyjechał 28 marca do Wyszogrodu, do byłej konkubiny. Około godziny 12 wyjechał w nieznanym kierunku, po czym około godz. 20.15 nawiązał kontakt z konkubiną.

– Z informacji jakie przekazał wynikało, że znajduje się nad Wisłą, w miejscowości Drwały – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Od tej pory zaginiony nie kontaktuje się z rodziną i miejsce jego pobytu nie jest znane – dodaje.

Artur Mszyca mieszka w miejscowości Zawada, w województwie śląskim.

Rysopis: wzrost około 184 cm, waga około 84 kg, średnia budowa ciała, włosy krótkie, jasne blond (na tzw. jeża), oczy niebieskie, twarz owalna.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był prawdopodobnie w kurtkę typu płaszcz, w kolorze czarnym, białe buty marki Adidas oraz jasne spodnie dżinsowe. Zaginiony posiadał przy sobie prawo jazdy i dowód osobisty wydane na jego nazwisko, dowód rejestracyjny vw golfa koloru czarnego o nr. rej. WPL 15YF oraz karty bankomatowe.

Jeśli widzieliście zaginionego lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku pod numerem 24 266-16-00, 24 266-16-01, lub pod numerami alarmowymi 997 i 112.

Aktualizacja

30.03.2016, godz. 8.30
Płoccy policjanci zakończyli poszukiwania za zaginionym Arturem Mszyca. Wymieniony cały i zdrowy został odnaleziony.