REKLAMA

Wyjechał do Łodzi i zaginął. Policja poszukuje mężczyzny

REKLAMA

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie poszukuje mieszkańca gminy Sanniki, Daniela Sokolińskiego. Zaginiony wyjechał około miesiąc temu do Łodzi, a tam, po opuszczeniu mieszkania znajomej, zaginął.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie, 42-letni Daniel Sokoliński wyjechał około miesiąca temu do Łodzi, gdzie zamieszkał u znajomej.

PowiązaneTematy

– Z otrzymanych informacji wynika, że dotarł do znajomej i przebywał u niej. Został zmuszony do opuszczenia kwatery, ponieważ nadużywał alkoholu. Do chwili obecnej nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną – wyjaśnia asp. Żaneta Kołodziejska, oficer prasowa KPP Gostynin.Rysopis: wiek z wyglądu ok. 42 lat, wzrost ok. 178 cm, szczupła sylwetka, włosy krótkie, ciemne, oczy ciemne, nos normalny, prosty, uszy średnie, normalne, przylegające, uzębienie – pełne.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 47 70 532 22 – dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel. 997 lub 112.

Fot. KMP Gostynin

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Pracuje u brata says:

    Brat Kominka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU