REKLAMA

Wyjątkowy dzień dla fanów literatury – możecie wymienić się książką

REKLAMA

Nie wiesz co zrobić z przeczytanymi egzemplarzami książek? Wyrzucić lekturę zwyczajnie szkoda, sprzedać też nie bardzo jest komu. Z pomocą nadchodzą Targi Książki Używanej.

Targi Książki Używanej odbędą się już jutro, 1 lipca, w NK Przedwiośnie. Wydarzenie organizowane jest przez Polską Fundację Sportu i Kultury Oddział w Płocku oraz NoveKino Przedwiośnie.  Zasady targów są nadzwyczaj proste, bo polegają jedynie na wymianie książek. Wystarczy przynieść niezniszczoną książkę i wybrać nową, którą będzie można zabrać do domu.

– W samej akcji nie chodzi o pozbycie się starych, zniszczonych książek, lecz o przekazanie ciekawych pozycji, które następnie mogą być wybrane przez inne osoby. Dopuszczalne jest również przynoszenie książek nie w celu wymiany, lecz przekazania dla powiększenia księgozbioru Targu Książki – informują organizatorzy.Targi odbędą się w godzinach od 11 do 14 i z pewnością będą okazją do odświeżenia swojego domowego księgozbioru. Kto wie, może trafi się też książka, której nie ma już w sprzedaży, a jest przez nas poszukiwana? Targi Książki Używanej to możliwość podarowania książce drugiego życia i odnalezienia literackich perełek.

Szczegółowy regulamin znajdziecie na FB Aktywna Książka Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU