REKLAMA

Wyjątkowe zdjęcia płockich fotografów – możesz je wylicytować!

REKLAMA

Jak pisaliśmy, rozpoczęły się już aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku. Płocka Grupa Fotograficzna dołączyła do nich, przeznaczając 9 pięknych zdjęć, wydrukowanych i oprawionych w szklaną antyramę.

Jeśli szukacie niezwykłego obrazu do powieszenia na ścianie, możecie skorzystać z możliwości wylicytowania jednego ze zdjęć fotografów Płockiej Grupy Fotograficznej. Zdjęcia są duże (42 x 59,4 cm – to rozmiar odbitki A2), a włożone są w odpowiednią antyramę ze szkłem.

Obiektywnie o Płocku. Ewa Ablewska: Fotografowanie to forma zapisywania pamięci

– Zdjęcia w wersji wydrukowanej nie mają podpisów i logo (odbitki są podpisane na odwrocie zdjęcia), mają za zadanie cieszyć oczy i serce, a być może uda się przemycić w nich jakąś zagadkę – dla zaciekawienia kogoś będzie jak znalazł – mówi Marek Jeznach, prezes PGF.

Jak dodaje, autorami fotografii są członkowie stowarzyszenia: Krystyna Falkowska, Piotr Gzylewski, Dariusz Kalota, Maciej Olszewski, Stella Szczupakowska, Jacek Wolf, Lidka Wróbel, Michał Zieliński i Ewa Ablewska, którzy przeznaczyli dochód ze sprzedaży na 26. Finał WOŚP w Płocku.„Alkowa” – Zdjęcie miesiąca w Płockim Towarzystwie Fotograficznym

Początkowo zdjęcia miały być licytowane podczas finału w Orlen Arenie. – Ze względu jednak na dynamicznie zmieniający się program finału orkiestry w naszym mieście, nie można określić z kilkudniowym wyprzedzeniem w jakich godzinach odbywałyby się aukcje naszych zdjęć. A w związku z docierającymi do nas głosami osób zainteresowanych wzięciem udziału w licytacji (mamy chętnych również spoza Płocka) oraz chęcią dotarcia do jak największej liczby darczyńców, wspólnie ze Sztabem WOŚP w Płocku podjęliśmy decyzję o przeniesieniu aukcji do Internetu. Pozwoli to nie tylko na zwiększenie zasięgu aukcji, ale również wydłuży ich czas – liczymy, że przyczyni się to do podniesienia kwot, które zostaną przekazane na szczytny cel – tłumaczy Marek Jeznach.

Link do aukcji znajdziecie TUTAJ, a poniżej prezentujemy miniatury fotografii, przeznaczonych do licytacji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU