REKLAMA

Wygłupiali się w samolocie, wyprowadzili ich funkcjonariusze Straży Granicznej

REKLAMA
Fot. Straż Graniczna w Gdańsku

Nie popisał się mieszkaniec powiatu płockiego, który wraz z kolegą lekceważył polecenia personelu samolotu i zakładał kamizelkę ratunkową, choć lot przebiegał bez problemów. Spotulniał dopiero po wylądowaniu, na widok funkcjonariuszy straży granicznej.

O incydencie na pokładu samolotu lecącego z Bergen do Gdańska poinformowała Straż Graniczna. Do zdarzenia doszło 22 września br.

PowiązaneTematy

– Mężczyźni lekceważyli polecenia personelu pokładowego, wyciągnęli spod foteli kamizelki ratunkowe i je założyli, choć lot przebiegał bezproblemowo. Po wylądowaniu w Rębiechowie, na pokładzie maszyny interweniowali funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku – wyjaśnia Straż Graniczna.Z informacji uzyskanych od załogi wynika, że dwóch pasażerów miało problem z dostosowaniem się do obowiązujących podczas lotu reguł. Jednak na widok funkcjonariuszy Straży Granicznej, 29-latek z powiatu płockiego i 38-latek z powiatu augustowskiego dobrowolnie opuścili pokład samolotu. Niesforni pasażerowie zostali przewiezieni do pomieszczeń służbowych, gdzie otrzymali mandaty karne po 500 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Jja says:

    Powinno być po 5000. Może by zrozumieli.

  2. łódź says:

    płocka patologia

  3. Większy mandat says:

    teraz grozi za złe parkowanie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU