Zostań Królową Zakupów

W dniach 18-24 września Galeria Wisła zaprosi swoich klientów do zabawy, której celem będzie wyłonienie KRÓLOWEJ lub KRÓLA ZAKUPÓW. Aby wziąć udział w akcji wystarczy zrobić zakupy za min. 50zł w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do stanowiska konkursowego znajdującego się na pierwszym piętrze Galerii, pod Wielką Kopułą.

Stanowisko konkursowe będzie funkcjonowało w godzinach 11:00-19:00. Zadanie konkursowe polegać będzie na jak najszybszym odnalezieniu par logotypów najemców Galerii Wisła na ekranie dotykowym. Co półgodziny Uczestnik, który uzyska najlepszy czas, otrzyma nagrodę w postaci karty zakupowej o wartości 100zł. Na uczestników zabawy czekać również będzie ponad 2800 unikalnych zawieszek zapachowych w kształcie korony.

Finał konkursu odbędzie się 24 września. W tym dniu wyłonimy Uczestnika, który osiągnie najlepszy czas spośród wszystkich zgłoszonych. Zwycięzca otrzyma bon o wartości 5000 zł do realizacji w sklepach Galerii Wisła. W zakupach zwycięzcy będzie towarzyszyć profesjonalna stylistka.

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia