REKLAMA

WEEKEND ZDROWIA I URODY

22 i 23 kwietnia Galeria Wisła zaprosi na WEEKEND ZDROWIA I URODY, akcję skierowaną do wszystkich, dla których ważne jest zdrowie, dobre samopoczucie i idący za tym atrakcyjny wygląd. Współorganizatorem wydarzenia jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku. Na wszystkie atrakcje zapraszamy w godzinach 13:00-18:00.

Na specjalnie stworzonej STREFIE URODY zostanie udostępnione stanowisko diagnostyki skóry, kącik wizażysty, a nawet stanowisko warsztatowe umożliwiające tworzenie naturalnych balsamów do ust. W STREFIE ZDROWIA będzie można przeprowadzić podstawowe badania (m.in. poziom cukru we krwi i wysokość ciśnienia), czy wypróbować alkogogle symulujące działania używek. W strefie odbywać się również będą pokazy pierwszej pomocy. Na odwiedzających STREFĘ DLA DZIECI czekać będzie Kącik Kreatywnego Malucha, zabawy piaskiem kinetycznym i zdjęcia z mega maskotką. Na stanowiskach DKMS Polska oraz dawca.pl odwiedzający otrzymają wszelkie informacje na temat świadomego dawstwa narządów, a chętni zarejestrują się do baz potencjalnych dawców. Dodatkowymi atrakcjami będą różnego typu pokazy: pokazy sztuk walki, pokaz gotowania z autorką bloga pichconko.pl, czy pokazy fitness.

W niedzielę gościem specjalnym wydarzenia będzie Ewa Wachowicz, gospodyni i autorka programów telewizyjnych, m.in. „Ewa gotuje” w telewizji Polsat oraz „Przez żołądek do serca” stacji Polsat Cafe. Wydała cztery książki „Słodki świat”, „Ewa Gotuje”, „Ewa Gotuje szybko”, „Ewa gotuje ulubione”. Pani Ewa ceni smak życia w każdej postaci.

Ewa Wachowicz we wrześniu 1992 zdobyła tytuł Miss Polonia. W wyborach na najpiękniejszą kobietę świata wybrano ją III wicemiss. Rok później została Miss Świata Studentek. Zawodowo na szklanym ekranie Ewa Wachowicz zadebiutowała tuż po zdobyciu tytułu Najpiękniejszej Studentki Świata – Miss World University 1993. Pracowała jako spikerka w Telewizji Polsat, na antenie stacji prowadziła też teleturniej „100 procent dla stu”. Po „przygodzie” z polityką (sekretarz prasowy premiera Waldemara Pawlaka) postanowiła na dobre stanąć po drugiej stronie kamery. Jako niezależna producentka telewizyjna zrobiła swój pierwszy program. Był nim emitowany ponad pół roku w Polsacie „Poradnik imieninowy”. W latach 1998-2008 publiczna „Dwójka” emitowała „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” – pierwszą serię Ewy Wachowicz tylko i wyłącznie o gotowaniu. Od początku cieszyła się dużą popularnością – w każdym roku powstawało około 30 premierowych odcinków (łącznie zrealizowano 222). W 2003 r. producentka wróciła na antenę Polsatu z nowym cyklem kulinarnym pt. „Domowa kawiarenka”.

Niedzielna wizyta Ewy Wachowicz umożliwi fanom spotkanie z gwiazdą, odwiedzający mogą liczyć na wspólne zdjęcia i autografy. Warto również wspomnieć o konkursie, który się odbędzie w trakcie WEEKENDU ZDROWIA I URODY. Wystarczy zrobić zakupy w Galerii Wisła za min. 50zł i wybrać odpowiedni klucz, aby móc wygrać weekendowy pobyt z zabiegami SPA dla dwóch osób w hotelu Dębowa Góra.

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama