Weekend z Maszą i Niedźwiedziem

W pierwszy weekend września Galerię Wisła odwiedzą bohaterowie popularnej bajki „Masza i Niedźwiedź”. Na najmłodszych czekać będzie wizyta w prawdziwym leśnym domu Niedźwiedzia, w którym nie zabraknie gier, zabaw i konkursów z nagrodami.

2 i 3 września najmłodsi goście Galerii Wisła będą mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w nadzwyczajnym spotkaniu z ulubionymi bohaterami rosyjskiego serialu animowanego „Masza i Niedźwiedź”. Podczas wydarzenia dzieci skorzystają z wielu ciekawych atrakcji, które sprawią, że nowy rok szkolny rozpocznie się w wesołej atmosferze. Serial „Masza i Niedźwiedź” emitowany jest w Rosji od 2009 r., a w Polsce od 2014 r. Szybko podbił serca widzów – na Facebooku jego oficjalny profil lubi obecnie ponad 4,5 mln osób, a kanał w serwisie YouTube subskrybuje ponad milion użytkowników. Na całym świecie przygody bohaterów bajki śledzą dzieci z niemal 100 krajów na świecie.

Masza jest niesforną ale i roześmianą dziewczynką, która razem ze swoim przyjacielem Niedźwiedziem każdego dnia przeżywa wiele niezapomnianych przygód. Energiczna bohaterka ma wiele pomysłów na zabawę, przez które często pakuje się w tarapaty. W takich chwilach zawsze może liczyć na swojego przyjaciela, który wyciąga ją z wielu opresji. Najmłodsi mieszkańcy Płocka będą mieli wyjątkową okazję do poznania dwójki wspaniałych bohaterów oraz zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia. W ciągu każdej godziny bohaterowie będą aż przez 40 minut do dyspozycji wszystkich gości eventu, pozostałe 20 minut przeznaczą na zasłużony odpoczynek.

Masza zaprosi wszystkie dzieci do jej wspaniałego ogrodu, w którym nauczy w jaki sposób należy sadzić rośliny oraz łapać ostatnie motyle tego lata. Poczęstuje też wyśmienitą herbatką z samowaru.Jej przyjaciel Tygrys chętnie zaprezentuje swoje cyrkowe umiejętności, natomiast Panda zachęci do jazdy na rowerze na niezwykłym torze przeszkód. Dodatkowo dla najmłodszych uczestników przedsięwzięcia przewidziane są emocjonujące konkursy z nagrodami. Partnerem akcji jest producent zabawek SIMBA, który jest fundatorem nagród. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia