REKLAMA

Trophy Tour – piłkarskie Trofeum Mistrza Polski

Nowe Trofeum Mistrza Polski wręczane jest najlepszej drużynie w rozgrywkach Ekstraklasy od 2014 roku. Ma 71 centymetrów wysokości, waży 10,8 kilogramów i symbolizuje orła wznoszącego się do lotu ze skrzydłami układającymi się w kształt litery V. Teraz po Trofeum może sięgnąć każdy i poczuć jego ciężar – dosłownie i w przenośni.

Dzięki Galerii Mazovia kibice mają teraz niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć je na żywo i zrobić sobie zdjęcie z Trofeum oraz medalem Mistrza Polski, które dotychczas w rękach mieli przedstawiciele tylko dwóch drużyn – Legii Warszawa (w 2014 i 2016 roku) oraz Lecha Poznań (w 2015 roku).

Galeria Mazovia zachęca do publikowania zdjęć na Instagramie pod hashtagiem #ESATrophyTour i oznaczeniem konta @ekstraklasa_official.

ESATrophyTour to również turnieje w piłkarzyki, rozgrywki w FIFA 17, konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami. To także szansa na spotkanie piłkarzy ulubionego zespołu – w tym przypadku Wisła Płock.

ESATrophyTour to wspólny cykl wydarzeń Ekstraklasy S.A. i jej partnerów: marek LOTTO, nc+, Adidas, Panini oraz klubów naszej ligi. W tym gronie jest także Galeria Mazovia.

|||::
Wyszogrodzka 127, Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.