REKLAMA

Spotkanie Płockiej Grupy Fotograficznej

12 czerwca o godzinie 18:00 po raz pierwszy w Galerii Wisła rozpocznie się comiesięczne spotkanie otwarte Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna.

„Po raz kolejny zapraszamy na comiesięczne warsztaty fotograficzne z elementami filmu i grafiki. Tym razem temat spotkania będzie bardzo rodzinny: Wszystkie dzieci nasze są… Na spotkanie zapraszamy każdego kto ma ochotę zgłębić tajniki trudnej sztuki fotografowania dzieci.” – zachęca Arkadiusz Gmurczyk, prezes PGF.

Stella Szczupakowska i Lidka Wróbel – prowadzące piątkowe spotkanie – opowiedzą o najważniejszych zasadach fotografowania dzieci, zdradzą jak przykuć uwagę widza do zdjęcia, opowiedzą o emocjach na zdjęciu oraz pracy z małym „modelem”. Nie zabraknie prezentacji własnych zdjęć z komentarzami.

PGF zaprasza również do wzięcia udziału w tradycyjnym konkursie na zdjęcie miesiąca. Tym razem temat jest dokładnie taki sam, jak temat przewodni spotkania: „Wszystkie dzieci nasze są…”. Na konkurs można dostarczyć trzy zdjęcia, które za darmo przygotuje zaprzyjaźnione Studio AP. Ważne jest, aby mieć zgodę na upublicznianie wizerunku dziecka, które pojawi się na zdjęciach konkursowych.

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.