Spotkania z Pluszowym Królikiem

Wielkanoc tuż, tuż, a Galeria Mazovia po raz kolejny przygotowała mnóstwo atrakcji dla swoich Klientów. Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia ofert w nowych sklepach, które otworzyły się na terenie galerii w ostatnim czasie jak np. Sinsay, Lee Wrangler, 4F Junior, LP Elektronik.

Zaczynamy od świątecznego Jarmarku ze specjałami z całej Polski. W dniach 5.04-14.04.2017r. będzie można poczuć zapachy i smaki niezapomnianych, tradycyjnych przysmaków, w sam raz na wielkanocny stół.
Następnie podczas organizowanego w dniach 8-15.04.2017r. „Festiwalu Gigantycznych Pisanek” dzieci ze szkół i przedszkoli oraz ich opiekunowie będą mieli możliwość zaprezentowania swoich plastycznych umiejętności i kreatywnych pomysłów ozdabiając gigantyczne pisanki, które potem zostaną wystawione na naszej świątecznej scenie. Każdy z Klientów robiący zakupy za minimalną kwotę 10 złotych w jednym ze sklepów lub stoisk dostępnych w Galerii Mazovia będzie mógł oddać głos na najładniejszą Gigantyczną Pisankę. Także nasi najmłodsi milusińscy będą mogli popisać się talentem plastycznym.
Wielkanocny czas to szczególny okres w roku, w którym celebrujemy rodzinne spotkania, dlatego Galeria Mazovia chcąc umilić realizacje zakupów i przygotowań proponuje artystyczną rozrywkę oraz zachęca do głosowania na piękne pisanki. Dodatkowo zapraszamy wszystkie dzieci do spotkania z Pluszowym Królikiem, który podczas weekendu przedświątecznego w dniach 8-9.04.2017r. zawita do Galerii Mazovia. Z naszym Pluszowym Królikiem będzie można się pobawić, uścisnąć mu dłoń lub zrobić sobie zdjęcie. Malowanie buziek i skręcanie balonów to dodatkowa atrakcja, która spodoba się naszym milusińskim. – mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, Dyrektor Galerii Mazovia.
Zapraszamy serdecznie.

|||::
Wyszogrodzka 127, Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama