REKLAMA

Reggaeland

ARTYŚCI X EDYCJI REGGAELANDU

Wśród artystów zaproszonych na jubileuszową edycję Reggaelandu pojawią się zespoły, które wcześniej nie gościły na polskich scenach! Dla wielbicieli polskiej sceny reaggowej też mamy dobre wieści – będzie moc muzycznych wrażeń, które zapewnią nam rodzime gwiazdy muzyki korzennej. Sporo nowych płyt, nowych dźwięków i mnóstwo pozytywnej energii razy 10!

PANELE DYSKUSYJNE

Oprócz koncertów na Reggaelandzie będzie też można wziąć udział w ciekawych dyskusjach z artystami. Będziemy podejmować ważne tematy dotyczące współczesnego życia, ale też nie zapomnimy o wątkach muzycznych i Bobie Marley’u, który skończyłby w tym roku 70 lat!

PROJEKCJE FILMÓW

W kinie również obecne są motywy odnoszące się do muzyki reggae, jej założeń lub głównych przedstawicieli muzyki korzennej. Dlatego, jak co roku pojawią się także projekcje filmów, które urozmaicą oczekiwanie na gwiazdy wieczoru.

WARSZTATY

Podczas Reggaelandu w programie pojawią się warsztaty artystyczne dla dzieci. Dzięki temu rodzice i opiekunowie mogą uczestniczyć w koncertach mając poczucie, że ich pociechy są pod stałą opieką wykwalifikowanych animatorów oraz spędzają miłe chwile.

DODATKOWE ATRAKCJE

Miasto Płock jak zwykle szykuje miłą niespodziankę dla fanów reggae. Wszystkie zabytki i atrakcje turystyczne w mieście będą dostępne bezpłatnie za okazaniem biletu festiwalowego. Po mieście będą krążyć specjalne autobusy, które umożliwią dotarcie do atrakcyjnych rejonów miasta. Natomiast sama sceneria dorzecza Wisły sprawi, że weekend podczas Reggaelandu może być doskonałym połączeniem aktywności kulturalnej z odpoczynkiem na plaży.

|||::
Płock, Rybaki 10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama