REKLAMA

Premiera płyty ROCKPUBLIC

Już niebawem w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki odbędzie się premiera debiutanckiego krążka zespołu ROCKPUBLIC. Oprócz koncertu, przewidziane jest także podpisywanie płyt i afterparty.

Rockpublic (2)ROCKPUBLIC to zespół, grający ostry rock. – Nasz przepis na muzyczną ucztę jest prosty, bo w prostocie siła. Obfita porcja rocka alternatywnego spod znaku grunge, potężna dawka starego, dobrego metalu, solidna garść intrygujących tekstów. Wszystkie te składniki łączymy w harmonijną całość, okraszamy naturalną energią sceniczną i podajemy na gorąco – mówią artyści.

Do tej pory zespół w 2008 roku nagrał singiel “Made in China”, występował także z innymi artystami, m.in. z Johnem Porterem, Mafią, Armią, Decapitated, Farben Lehre czy Illusion. Grupa ma też kilka osiągnięć, wśród nich III miejsce w Konfrontacjach w Kętrzynie 2015 czy I miejsce podczas festiwalu Riff Master 2015 w Rypinie 2015.

Płytę “Inny smak” można kupić już w sklepach sieci Empik. Oficjalna premiera odbędzie się 19 lutego w POKiS-ie. O 19 wystąpi zespół “Open To The Public”, a o 20 przewidziany jest występ ROCKPUBLIC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama