Porozmawiajmy o Modzie

Podczas kolejnego, letniego spotkania pasjonatki mody będą miały okazje zainspirować się kobietami, które udowodniły ze warto spełniać swoje marzenia. Tematem przewodnim będzie powrót do natury.

Kolejne spotkanie „Porozmawiajmy o Modzie” odbędzie się już 27 czerwca wśród pięknej przyrody w Hotelu Kawallo.  Tym razem wyjątkowym gościem będzie płocczanka, „kobieta rakieta”, która udowodniła, że marzenia się spełnia – Marta Roman. Jak sama o sobie mówi „kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi”. Kocha to, co robi. Robi, to co kocha. Właścicielka butiku Me Like You, makijażystka, mama, żona. Zabiegana, ciągle w „niedoczasie”. Nie potrafi wysiedzieć w miejscu. Uwielbia zmiany i rozwój. A do tego wszystkiego wyznaje zasady zdrowego egoizmu. Wierzy, że wszystko w życiu przytrafia się z jakiegoś powodu i we właściwym momencie. Spotkanie jak zawsze poprowadzi pasjonatka mody i życia – Sandra Panuś.

 – Spotkajmy się w babskim gronie przy kawie/herbacie, podczas dyskusji obalimy kilka modowych mitów. Spotkanie ma charakter dyskusyjny, dlatego jest to doskonała okazja do zadawania pytań i rozwiewania swoich wątpliwości – informuje organizatorka Sandra Panuś.
Koszt uczestnictwa wynosi 20 zł. Więcej informacji i szczegółów na stronie wydarzenia.
PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.
|||::
Leonów 7, 09-533 Słubice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia