Porozmawiaj o Polsce z Lechem Wałęsą

kolejne spotkanie z Lechem Wałęsą z cyklu „Porozmawiajmy o Polsce”. Latem ubiegłego roku został on zainaugurowany w Gdańsku. To wówczas Wałęsa – legenda „Solidarności” i laureat Pokojowej Nagrody Nobla w 1983 r. – zadeklarował, że będzie rozmawiał w całym kraju ze wszystkimi, którzy chcą go słuchać i zadawać pytania. Spotkania takie odbyły się już w wielu miastach i wszędzie było mnóstwo ludzi gotowych dyskutować o sytuacji w naszej ojczyźnie, jej teraźniejszości i przyszłości.

Do Płocka były prezydent RP przyjedzie 19 stycznia. Spotkanie odbędzie się w auli Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica, w budynku E (al. Kilińskiego 12).

Aby wziąć w nim udział, należy wcześniej zamówić wejściówki, bo liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy są przyjmowane mailowo pod adresem: spotkanie.walesa@kod-plock.pl – należy podać imię, nazwisko i numer kontaktowy. Można też zrobić to telefonicznie, dzwoniąc pod numer 516 995 161.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18, ale ze względów organizacyjnych uczestnicy proszeni są o przychodzenie już w godz. 17-17.40. Miejsca nie będą numerowane.

|||::
Kilińskiego 12, 09-402 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia