Nice Guys. Równi goście – Przedpremiera

Pełna akcji komedia na miarę fenomenu „Zabójczej broni”, o dwóch facetach, których dzieli wszystko oprócz sprawy zaginionej dziewczyny, w którą zostają wplątani.

Nagrodzony Oscarem („Gladiator”) Russell Crowe oraz nominowany do Oscara® („Szkolny chwyt”) Ryan Gosling w najnowszym filmie twórcy „Zabójczej broni” oraz „Iron Mana 3”.

Film napisany i zrealizowany z myślą o tej wyjątkowej parze aktorów, których komediowe talenty zostaną wreszcie w pełni ujawnione.
Film wyprodukowany przez Joela Silvera, producenta takich hitów jak wszystkie części „MATRIXA”, „ZABÓJCZEJ BRONI” czy „SHERLOCKA HOLMESA”.

Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie szczytem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

|||::
Płock, ul. Tumska 5a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia