REKLAMA

Mistrzostwa Mazowsza Kettlebell

„Już po raz drugi Galeria Wisła uczestniczy w organizacji Mistrzostw Mazowsza Polskiej Ligi Kettlebell Sport. Tuż przed majówką zapraszamy do kibicowania w pierwszym etapie Ligi na region północny.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.
29 kwietnia w płockiej Galerii odbędą się Mistrzostwa Mazowsza Kettlebell. Oprócz rywalizacji sportowej, zawodnicy Polskiej Akademii Kettlebell Sport zaprezentują widzom pokaz treningu z kettlami. Kibice będą mieli też okazję sami poćwiczyć z wykwalifikowanymi sportowcami. Partnerami akcji są INTERSPORT i ORANGE.
„Polska Akademia Kettlebell Sport zaprezentuje na czym polega sport odważnikowy. Swój udział w Mistrzostwach Mazowsza potwierdzili czołowi zawodnicy kettlebell z Polski, a także Litwy i Ukrainy.” – dodaje Maciej Gorzkowski, przedstawiciel Polskiej Akademii Kettlebell Sport. – „Zapraszamy do kibicowania w Galerii Wisła, już od godziny 11.30.”
II Mistrzostwa Mazowsza są jednym z etapów Polskiej Ligi Kettlebell Sport, w ramach której odbywają się turnieje w różnych regionach Polski. Na podstawie klasyfikacji końcowej, sumującej punkty ze wszystkich turniejów wyłonieni zostaną najlepsi zawodnicy i zawodniczki sezonu w poszczególnych kategoriach wagowych. W Galerii Wisła uczestnicy Mistrzostw Mazowsza rywalizować będą w konkurencji dwubój (czyli podrzut pary odważników oraz rwanie jednego odważnika), a także cykl długi ( czyli zarzut i podrzut pary odważników). Kobiety staną do rywalizacji w konkurencjach rwanie oraz cykl długi jednorącz.

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama