Minionki w podróży

Minionki pokochał cały świat!

Nietrudno je kochać, ponieważ są takie jak my (no, może poza kolorem)! Ich zabawne przygody, gapowatość, żarty zawładnęły sercami zarówno dzieci, jak i dorosłych, a filmy z ich udziałem stały się światowym fenomenem.
Przed nami kolejne filmowe przygody Minionków. Tym razem wyruszą w dłuuuuugą podróż dookoła świata. Nie obędzie się bez zabawnych zwrotów akcji, żartów, wygłupów i kłopotów. Jak to w podróży. Z okazji premiery filmu „Minionki” (od 26 czerwca w kinach) zapraszamy do wspólnej zabawy!

Organizatorzy zabiorą dzieci w prawdziwą Minionkową podróż! Dzieci spotkają się z… samymi Minionkami, z którymi będą bawić się przez cały dzień. Tuż przy wejściu do galerii handlowych czeka na nie strefa zabaw pod chmurką: przy specjalnym żółtym Minionkowym trucku będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, jak również poskakać na dmuchanej podobiźnie żółtego Minionka i specjalnie na tę okazję przygotowanych dmuchanych atrakcjach do skakania.

Na dzieci czekają także zabawy zręcznościowe i sportowe: Minionkowy Tor Przeszkód z tunelami, zjeżdżalnią, basenem z (żółtymi) kulkami, kręglami oraz gry w rzucanie do celu. Prawdziwym hitem imprez będzie nauka Minionkowego tańca z profesjonalnym choreografem (dzieci nauczą się kroków do przeboju „Happy” z pierwszej części filmu).

Ale to nie wszystko!

W programie znajdują się także warsztaty geograficzno-podróżnicze „Z Minionkami przez świat”, łączące zabawę z edukacją, podczas których maluchy nauczą się podstawowych zasad związanych z bezpieczeństwem w podróży. Wielka mapa będzie okazją do wykazania się wiedzą geograficzną (co zostanie nagrodzone opaską odblaskową, dzięki której dzieci będą widoczne na ulicy).
Na wielkim ekranie dzieciaki będą mogły zagrać w kultową grę „Minion Rush”. W programie także Strefa Minionkowego Wizażu – profesjonalni makijażyści przemienią dzieci w ich ukochanych rysunkowych bohaterów.

Na wszystkich czeka mnóstwo konkursów, każde dziecko ma szansę na wygranie wielu Minionkowych nagród!

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.