Międzynarodowe Forum PPP w Płocku

Na to pytanie będą starali się odpowiedzieć organizatorzy Międzynarodowego Forum Partnerstwa Prywatno-Publicznego, które odbędzie się na początku października w Płocku. Wydarzenie będzie poświęcone rozwojowi, finansowaniu i otoczeniu prawnemu PPP, a w naszym mieście pojawi się po raz trzeci.

3 października w Płocku rozpocznie się Międzynarodowe Forum PPP. Jak tłumaczą organizatorzy, Forum jest cyklicznym wydarzeniem, które ma na celu stworzenie okazji do spotkania dla sektorów zaangażowanych w realizacje inwestycji w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Podczas wydarzenia, samorządy będą miały okazję do wymiany doświadczeń i wiedzy w zakresie realizacji projektów PPP.

Organizatorzy przekonują, że formuła PPP nabiera rozpędu, nie tylko w Polsce, lecz także na świecie. Do sięgania po to narzędzie realizacji zadań publicznych, samorządy ma zachęcić znowelizowana w lipcu ustawa o PPP.

Tegoroczna edycja będzie składać się z wykładów, prezentacji, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-4 października 2018 roku na Orlen Arenie przy Placu Celebry Papieskiej 1.

PetroNews jest patronem medialnym tegorocznej edycji forum.

|||::
Plac Celebry Papieskiej 1, 09-400 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia